“Soms zijn goede adviezen nodig om een grote stap te maken”, sprak de wijze indiaan reeds honderden jaren geleden. De impact van deze uitspraak gaan we bij de zestiende toertocht van ligfietsclub Mooi Twente aan den lijve ervaren.
Één van onze trouwe leden heeft een sterke voorkeur voor “de goede dingen des levens” en volgens hem zijn die te vinden op deze ene plek in Ommen. Zijn adviezen slaan we zelden in de wind en daarom rijden we met z’n allen zaterdag 8 juni a.s. rond 10:00 uur vanaf de Rijsserberg via Hoge Hexel en Den Ham naar Ommen. De tocht is ca 70 kilometer lang en brengt ons op prachtige plekjes met veel bos en heide. Op de terugweg rijden we via het Lage Veld, de Eelerberg, Hellendoorn en Nijverdal terug naar Rijssen.
De navigatiebestanden zijn zoals altijd te downloaden van onze Toertochten pagina. Aanmelden voor deze tocht kan via ligfiets.net.
Welkom bij Mooi Twente.